YAPAY ZEKA İLE

Logo ve Marka Oluşturma

Logo, Marka, Renk Paleti ve Marka Karakteri Oluşturun

February 15, 2024
2
dakika yaklaşık okuma süresi.

Patent Sorgu, girişimcilerin yeni marka oluşturma sürecinde logo fikri, vizyon/misyon ve markanızın hedefinin oluşturulmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir araçtır. Bu araç sayesinde logo oluşturma süreciniz, görsel dünya oluşturma süreciniz daha hızlı ve kolay hale gelir

Süreç Nasıl İşliyor?

Patent Sorgu, yapay zeka kullanarak işletmenizle ilgili bazı bilgileri toplar. Bu bilgiler arasında işletmenizin ne için olduğu, hedef kitleniz, markanızın konumlandırılmasına ilişkin önemli bilgiler yer alır.

Nelere İhtiyacımız Var?

Patent Sorgu'dan yararlanmak için, sadece bir formu doldurmanız yeterlidir. Formda, iş fikrinizin ne olduğu, markanızı nasıl konumlandırmak istediğiniz ve logonuzda bulunmasını istediğiniz renkler, şekiller ve semboller gibi bilgiler yer alır. Bu soruları cevaplayarak, Patent Sorgu'nun size en iyi hizmeti sunabilmesi için gerekli bilgileri sağlamış olursunuz.

Sonuçlar Nasıl Gelecek?

Patent Sorgu, topladığı bilgilere göre size çeşitli logo ve marka fikri önerileri sunar. Bu öneriler, mail adresinize yaklaşık 45 dakika içerisinde ulaştırılır. Size sunulan öneriler arasından bir seçim yapabilir veya kendi logonuzu ve marka fikrinizi oluşturabilirsiniz. Bu servis bilgi ve fikir verme amacıyla oluşturulmuştur. Patent Sorgu, oluşturma sürecinde size yardımcı olmak için her adımda yanınızda olacaktır.

Logoların Teknik Özellikleri

Neler Edineceğim?

Bu servis yalnızca logo üretme servisi değildir. Aynı zamanda markanızın oluşturulma aşamasında bazı farklı ihtiyaçlarınızı da giderir.

Logo Tasarımı Fikirleri

Bir yazı olarak 6 tane farklı logonuzun içerebileceği görsel fikirler elde edersiniz.

Renk Paleti Önerisi

Markanızın renklendirebileceğiniz HEX kodlarını içeren. 2 Ana renk, 2 yardımcı renk, 2 de detay renk olmak üzere birbiriyle uyumlu halde 6 adet renk elde edersiniz.

Vizyon/Misyon ve Değer Önerisi Analizi

Bu kapsamda markanızın hikayesini güçlendirmek. Sitenizde yer vermek için aşağıdaki bilgileri edinirsiniz.

  • Vizyon Yazısı
  • Misyon Yazısı
  • Görsel Dünyanıza Ait Detaylar
  • Logo ve Tipografi Önerileri
  • Müşteri Segmenti Bilgisi
  • Müşteri Beklentileri

Logolar

Logolar 1024 x 1024 ve Jpeg formatında oluşturulur. RGB renk tipine uyumlu şekilde üretilir. Logolar vektörel değildir. Sonucunda geliştirmek için bir tasarım programında yeniden çizilmesi gerekebilir.

MARKA TESCİL SORGUSU

Hızlı Marka Sorgulama

Hızlıca buradan marka sorgulayabilirsiniz!

Done!

Now you can clone this project and reuse the form.
Clone
Oops! Something went wrong while submitting the form.
SORGULA
ÖRNEK SAYFA

Bu Şekilde Üretilen Örnek Sayfayı İnceleyin

Sizin için içerikler üretiyoruz. Daha iyi bir iş dünyası deneyimi için içeriklerimizi inceleyin. İşinizi geliştirin. Markanıza ve fikir dünyanıza değer katın.

SÜREÇ

Yapay Zeka Hizmet Süreci

BAŞLANGIÇ
Formu Doldurun

Eksiksiz bir şekilde formu doldurun. Sizden istenilen bilgileri açık bir şekilde girmeniz aldığınız sonuçların kalitesine etki edecektir.

Ön Araştırma Süreci Nedir?
20 DAKİKA
Yapay Zeka İşlemi

Yapay Zeka bize ilettiğiniz bilgileri en iyi şekilde işleyerek iyi çıktılar almanız için çalışır.

Read the Article
20 DAKİKA
Mail ile Sonuçları Alın

Vermiş olduğunuz mail adresine sonuçları içeren bağlantı gönderilecektir.

Read the Article