YAPAY ZEKA İLE

Marka İsmi Bulma

Marka İsmi, Slogan Fikirleri için İlham Alın

June 14, 2023
2
dakika yaklaşık okuma süresi.

Patent Sorgu, girişimcilerin yeni marka oluşturma sürecinde en önemli zorluklardan biri olan isim bulma konusunda yardımcı olmak için geliştirilmiş bir araçtır. Bu araç sayesinde isim bulma süreci daha hızlı ve kolay hale gelir.

Süreç Nasıl İşliyor?

Patent Sorgu, dolduracağınız form sayesinde ilgili bazı bilgileri toplar. Bu bilgiler arasında işletmenizin ne için olduğu, hedef kitleniz, markanızın konumlandırılması ve isimlerin nasıl türetilmesi gerektiği gibi önemli bilgiler yer alır.

İşletmenizle ilgili toplanan bilgilerin ardından, Patent Sorgu Yapay Zeka size çeşitli isim önerileri sunar. Bu öneriler arasından seçim yapabilir veya önerileri kullanarak kendi isimlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu süreçte size fikir vermesi için açıklamalar ve detaylı bilgiler de sunulur.

Nelere İhtiyacımız Var?

Patent Sorgu'dan yararlanmak için, sadece bir formu doldurmanız yeterlidir. Formda, iş fikrinizin ne olduğu, markanızı nasıl konumlandırmak istediğiniz ve isimlerin nasıl türetilmesini istediğinize dair sorular yer alır. Bu soruları cevaplayarak, Patent Sorgu'nun size en iyi hizmeti sunabilmesi için gerekli bilgileri sağlamış olursunuz.

Sonuçlar Nasıl Gelecek?

Patent Sorgu, topladığı bilgilere göre size çeşitli isim önerileri sunar. Bu öneriler, mail adresinize yaklaşık 20 dakika içerisinde ulaştırılır. Size sunulan öneriler arasından bir seçim yapabilir veya kendi isimlerinizi oluşturabilirsiniz. Patent Sorgu, isim bulma sürecinde size yardımcı olmak için her adımda yanınızda olacaktır.

Bu Servis ile Ne Elde Edeceğim?

Toplamda 36 tane marka ismi, slogan ve bu markanın nasıl oluşturulduğuna dair fikre sahip olacaksınız.

Oluşturulan Markalar Marka Tescil Ön Araştırmasından Geçti mi?

Markalar ön araştırma yapılmadan üretilmektedir. Eğer gelen markaların kontrolünün sağlanmasını isterseniz uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Uzmanlarımız markanın kontrolü ve tesciline ilişkin sizlere gerekli bilgiyi sağlayacaklardır.

MARKA TESCİL SORGUSU

Hızlı Marka Sorgulama

Hızlıca buradan marka sorgulayabilirsiniz!

Done!

Now you can clone this project and reuse the form.
Clone
Oops! Something went wrong while submitting the form.
SORGULA
ÖRNEK SAYFA

Bu Şekilde Üretilen Örnek Sayfayı İnceleyin

Sizin için içerikler üretiyoruz. Daha iyi bir iş dünyası deneyimi için içeriklerimizi inceleyin. İşinizi geliştirin. Markanıza ve fikir dünyanıza değer katın.

SÜREÇ

Yapay Zeka Hizmet Süreci

BAŞLANGIÇ
Formu Doldurun

Eksiksiz bir şekilde formu doldurun. Sizden istenilen bilgileri açık bir şekilde girmeniz aldığınız sonuçların kalitesine etki edecektir.

Ön Araştırma Süreci Nedir?
20 DAKİKA
Yapay Zeka İşlemi

Yapay Zeka bize ilettiğiniz bilgileri en iyi şekilde işleyerek iyi çıktılar almanız için çalışır.

Read the Article
20 DAKİKA
Mail ile Sonuçları Alın

Vermiş olduğunuz mail adresine sonuçları içeren bağlantı gönderilecektir.

Read the Article