MARKA ARAŞTIRMA SONUCU

Bu Marka Tescil Edilmiş

Hala geç değil. Bu marka sizin sektörünüzde eşsiz olabilir. Marka uzmanımızdan isim ve tescil konusunda destek alabilirsiniz. Whatsapp ile iletişime geçin.

Şimdi Yeni Bir Marka Sorgulayın!

MARKA SORGULAYIN

Done!

Now you can clone this project and reuse the form.
Clone
Bir Hata Oluştu! Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.
Marka
Marka1
SINIFLAR
Sınıflar1
DURUM
Durum1
TESCİL TARİHİ
Tescil Tarihi1
SAHİBİ
Sahibi1
Bilgi Kutucuğu

Araştırma sonuçları bilgi amaçlı olup, bu sonuçlara göre yapılacak marka başvuruları tescil edilir ya da edilemez kesin yargısına varılmamalıdır.

Başvuru gerçekleştirilmediğinde koşulsuz bir şekilde iade gerçekleştirilir.

ARAÇLAR

İsim Bulma Robotunu Denediniz mi?

Marka ismi bulma konusunda kararsız kalan kullanıcılarımız için oluşturduğumuz isim bulma robotunu deneyin.

ŞİMDİ DENEYİN
BAŞVURU ADIMI

Tescil Sürecini Hemen Başlatın

Marka Tescil Sürecini hemen başlatın.

AVANTAJLAR
Yeşil Onay Kutusu
Ücretsiz Ön Araştırma Danışmanlığı
Yeşil Onay Kutusu
Red Halinde Ücretsiz Başvuru Hakkı
Yeşil Onay Kutusu
Tek Sınıflı Hızlı Başvuru
Yeşil Onay Kutusu
Ön Araştırma Sürecinde Hızlı İade

Hemen Başlatın!

Tek Sınıflı Hızlı Başvuru

3950 ₺ KDV Dahil

1520 ₺ KDV Dahil

Bilgi Kutucuğu

Araştırma sonuçları bilgi amaçlı olup, bu sonuçlara göre yapılacak marka başvuruları tescil edilir ya da edilemez kesin yargısına varılmamalıdır.

Başvuru gerçekleştirilmediğinde koşulsuz bir şekilde iade gerçekleştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıklıkla Sorulan Sorulara Cevaplar

Sıklıkla karşılaştığımız soruları sizler için derledik. Tüm tescil süreçlerine ilişkin bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Marka ismi bulamıyorum?

Marka ismi bulmak zorlu bir süreçtir. :) Bu konuda size fikir verebilecek bir marka ismi bulma robotu geliştirdik. Detaylı bilgi linkine tıklayarak robotu deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımız bu yolculukta size destek olabilirler. Bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Marka tescili ile birlikte kazanılan haklar nelerdir ? Markamı neden tescil ettirmeliyim ?

Marka tescili ile markanızın bir başkası tarafından kullanılmasının önüne geçmiş olursunuz. Tescilli bir markanın başkası tarafından kullanılması halinde bu durum suç teşkil edeceğinden kullanan kişi cezalandırılır. Dava açmanız halinde maddi ve manevi tazmniat elde edebileceğiniz gibi markanıza ait tüm tabela, kartvizit, websitesi, sosyal medya hesaplarının imha edilmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Benzer marka başvurusu durumunda haberdar olabiliyor muyum?

Şirketimiz tarafından benzer marka başvuruları düzenli olarak takip edilmektedir. Benzer marka başvuruları olması durumunda uzmanlarımız tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Marka İtiraz süreci nedir?

Marka başvurunuz TPE tarafından incelendikten sonra 2 ay boyunca ilan edilir. 3. kişiler marka başvurunuzun hukuka aykırı olduğunu iddia edebilirler. Marka başvurunuza itiraz gelmesi halinde tüm itirazlar yine TPE tarafından değerlendirilerek karar verilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Başvurum yapıldı ancak son durum nedir? Bana bir bilgilendirme ya da yazı gelmedi.

Marka tescil süresi ortalama 6 ay sürmektedir. Bu süreçte markanıza itiraz gelmesi durumunda uzmanlarımız tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Eğer mevcutta bir marka başvurunuz var ise ve vekilden bilgi alamıyorsanız. Marka Vekilinizi ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

İstediğim Marka Tescil Edilmiş, Ne Yapabilirim?

Şu üç adımı uygulayabilirsiniz. 1- Genellikle markalar sınıflara göre tescillenmiştir. Aradığınız markanın faaliyet göstermeyi planladığınız sektörde tescil edilip edilmediğini kontrol edin. Eğer tescil edilmemişse halen şansınız olabilir. 2- Marka tescil süreci için isim konusunda size danışmanlık edebilecek ekibimize ulaşın. 3- Düşündüğünüz markayı biraz değiştirmeyi. Başına ya da sonuna tescil edilen markadan onu ayrıştırabilecek ekler getirmeye çalışın. Bu konu ile ilgili marka ismi bulma robotu geliştirdik. Detaylı bilgi linkinden bunu deneyimleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Kendi markam bu sonuçlarda görünmüyor?

Sistemimiz her gün yenilenmektedir. Sonuçları listelerken harf ve yazım konusunda yalnızca birebir eşleşmeyi kabul etmektedir. Daha doğru ve nitelikli bilgi için ekibimize danışabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Markaya red gelmesi durumunda nasıl bir destek sağlıyoruz ?

Marka başvurunuz TPE tarafından ilk inceleme aşamasında reddedilmesi halinde şirketimiz tarafından ücretsiz marka başvuru hakkı verilmektedir. İlk inceleme haricinde itiraz yahut dava ile markanızın tescil edilmemesi durumunda marka vekillerimiz tarafından ücretli destek sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!
MÜŞTERİ YORUMLARI

Patent Sorgu'dan Servis Alanlar

Patent Sorgu'nun Marka Tescil hizmetinden faydalanarak markalarını tescilleyen müşterilerimizin yorumları.

Yeni kuracağım işletmenin marka ve logo başvurusu sürecinde Patent Sorgu firmasıyla çalıştık.Bu süreçte beni her konuda bilgilendiren,her aşamada profesyonel bir şekilde yönlendiren firmadan çok memnun kaldım.Özellikle Emel Hanım her zaman yanımdaysı ve her konuda beni açık şekilde bilgilendirip süreci yönetti.Herşey için kendilerine çok teşekkür ederim
Metehan Erol
Eirlys
Markami oluşturma sürecinde yolum Patent Sorgu ile kesişti Danışmanım Emel hanim bu süreçte bana o kadar yardimci oldu ki ne kadar teşekkür etsem az. 🙏 Nihayetinde markamı tescilletim ve bu süreci sorunsuz bir şekilde halletmeme vesile oldular. Emekleri icin bir kez daha teşekkür ediyor ve bu süreci yasayacak olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum ☺️
Başak Boyacı
The Orange Baby Spa
Patent Sorgu Danışmanlık firması ile marka tescil sürecinde beraber çalıştık. Sürecin başından sonuna kadar göstermiş oldukları ilgi alaka için Emel Hanım' a ve Patent Sorgu Danışmanlık firmasına teşekkür ederim. Sürecin başından sonuna kadar her adımda yardımları, bilgilendirmeleri ve aklımıza takılan her soruda aradığımızda anında cevap bulabilmemiz çok önemliydi. Hizmet almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Hasancan Fazlılar
Babyluya
Müşteri diyaloğunuz çok güzel amaç ve gayeniz müşterilerinize iyi bir hizmet sunmak için.Bundan sonraki süreçte daha iyi hizmet verebilmek için şimdiden başarılar diliyorum.
Ercan Dönmez
Nha Nilhaber Ajansı
Detaylı bilgi, tecrübe ve emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyor iş hayatınızda başarılar diliyorum. Yeni projelerde tekrar çalışmak dileğiyle.
Ercan Kaya
Forkliftpark
Çok güzel ilgi alakaları Denizlide o kadar marka ve patent ile uğraşan olmasına rağmen kendileriyle çalıştık.
Taner Kandemir
Sedefkm Temizlik Ürünleri
Düşünün tepeden tırnağa bir marka yaratıyorsunuz ve bunu tescil ettirmemişseniz bu boşluktan faydalanacak kötü niyetli birine denk geliyorsunuz, markanızı almış kendi adına kayıt ettirmiş ve siz hukuken hiçbir şey yapamıyorsunuz. Bu senaryonun gerçeğe dönüşmesi zor değildir. Bu olumsuz durumla karşılaşmamak için araştırmaya ve arayışa girdim. Patent Sorgu görüştüğüm üçüncü firmaydı. Emel Hanım endişelerimi giderecek bilgilendirmeyi yaptıktan sonra aynı gün içinde marka tescil başvurumu gerçekleştirdi. Patent Sorguya teşekkürler.
Ferhat Korkmaz
Geba Prefabrik
Markamı tescil ettirmek için sizleri seçtiğim için çok memnunum her süreci ayrıntılı Bilgi vererek sizi aydınlatıyor çok teşekkürler. 😉
Ufuk Velioğlu
Garajtork
Patent Sorgu danışmanlık hizmeti veren bu kuruluşta yapmış oldukları hizmetten oldukça memnun kaldım.Özellikle Emel Hanıma teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim
Şeref Babahan
Depohalı
Marka tescilimi çıkarmak için müracaat etmiştik bizimle bu süreç içerisinde başta Emel Hanım olmak üzere firmanıza çok teşekkür ediyorum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Muhammet Bey
Vresiana Çekicilik Senfonisi
Profesyonel ve Tecrübeli bir ekip, iletişim ve iş takipleri oldukça güçlü kendilerine teşekkür ediyorum. Marka tescil ve Patent Başvuru işlemlerinde tercih etmenizi öneririm.
Kadir Alkan
Dijivera
Ben markamın tescilimi almak için Patent Sorguya başvurdum gerçekten ilgileri için çok teşekkür ederim Patent Sorgudan Emel Hanım çok yardımcı oldu isim hakkı konusunda ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
Emin Tetik
Alabolan
Çok memnunum 10 üzerinden 10 İnşallah Süreç sonucu da olumlu
Funda Şengül
Fecrihan
Sizin ne kadar iyi olduğunuzu anlatmak on gün sürer:)
Gökhan Güner
πnewyour
İlgili, profesyonel, başarılı Çok teşekkürler....
Ömer Faruk Şahin
Noormed

Godaddy ile Avantajlı
Domain Kayıt!

İÇERİKLER

İçeriklerimizi İnceleyin

Sizin için içerikler üretiyoruz. Daha iyi bir iş dünyası deneyimi için içeriklerimizi inceleyin. İşinizi geliştirin. Markanıza ve fikir dünyanıza değer katın.

TÜM İÇERİKLERİ GÖRÜN!
İLETİŞİM

Ofisimizi Ziyaret Edin!

Ofisimizi fiziksel olarak ziyaret edin. Kahvemizi içerek tescil danışmanlığını alın. Covid 19 önlemleri gereği yalnızca randevu ile kabul ediyoruz.

RANDEVU ALIN
Patent Sorgu, Marka Tescili, Patent Tescili, Tasarım Tescili ve Marka Sorgulama konularında uzman patent ofisi logosu.
PROFESYONEL DANIŞMANLIK ALIN
Sadece 200 ₺ ile Profesyonel Görüşme Yapın
WHATSAPP DESTEK ALIN
Hayalinizdeki marka sadece sektör bazlı tescillenmiş olabilir. Marka uzmanımızdan isim ve tescil konusunda destek alabilirsiniz.
WHATSAPP İLE DESTEK
Whatsapp ile marka hakkında destek alın!
Video Konferans İkonu
YAPAY ZEKA İLE İSİM BULUN
90 ₺'ye Yapay Zeka ile Markanıza İsim Bulun